Η εταιρία μας παρέχει 2 τρόπους πληρωμής :
1. Πληρωμή μέσω Αντικαταβολής.
2. Πληρωμή μέσω πιστωτικών, χρεωστικών και προπληρωμένων καρτών των Visa, MasterCard, Maestro, American Express.Η συναλλαγή με πιστωτική ή χρεωστικη κάρτα είναι απόλυτα ασφαλής καθώς γίνεται απευθείας μέσω του συστήματος ασφαλείας της Vivawallet. Η εταιρία μας δεν κρατάει στοιχεία πιστωτικής κάρτας διότι τα στοιχεία της πιστωτικής κάρτας περνάνε απευθείας στην Vivawallet.